Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Prezentacja książki "Poland and Germany in the European Union. The Multi-dimensional Dynamics of Bilateral Rleations"

9780367490799_rkbn9t.jpg

23 marca o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie wokół książki "Poland and Germany in the European Union. The Multi-dimensional Dynamics of Bilateral Relations", wydanej pod redakcją Elżbiety Opiłowskiej i Moniki Sus.

Poza redaktorkami książki w spotkaniu prowadzonym przez Anję Hennig (EUV/IFES) wezmą udział: Andrzej Ceglarz (Technische Universität München), Anna Steinkamp (EUV/ZIP) oraz Sören Bollmann (Frankfurt-Słubice Kooperationszentrum).

Spotkanie odbędzie się online w języku niemieckim, a uczestnictwo będzie możliwe  po zarejestrowaniu się na stronie whk-polnische-Gastdozentur@europa-uni.de lub ifes@europa-uni.de.

Zachęcamy do zapoznania się z książką: https://www.routledge.com/Poland-and-Germany-in-the-European-Union-The-Multi-dimensional-Dynamics/Opilowska-Sus/p/book/9780367490799

Wprowadzenie oraz rozdział autorstwa Elżbiety Opiłowskiej "Determinants of the Cross-border Cooperation in the Polish–German Borderland" są dostępne w otwartym dostępie.