Ośrodek Badań Regionalnych i Obszarów Pogranicza

Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Zaproszenie na konferencję "Polskie pogranicza w procesie przemian" cz. V.

maj

Zaproszenie na konferencję "Polskie pogranicza w procesie przemian" cz. V.

Pliki do pobrania:

plakat-PL1_3g264k.jpg

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Polskie pogranicza w procesie przemian”, cz. V, 23-24 maja 2018 r. organizowaną przez Zakład Socjologii Pogranicza i Ośrodek Badań Regionalnych i Obszarów Pogranicza Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z Centrum Interdyscyplinarnych Studiów o Polsce na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Centrum Projektów Europejskich w Warszawie, Wspólnym Sekretariatem Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 we Wrocławiu oraz Biurem Łącznikowym Wolnego Państwa Saksonia we Wrocławiu.

Konferencja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Konferencja została wsparta przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.